Phedra Evo TTT

Phedra Evo TTT  to najbardziej zaawansowana wersja Phedry z modeli Evo. Zawiera wszystkie te opcje, które posiadają Phedra Evo Espresso, Phedra Evo Cappuccino oraz Phedra Evo Instant. Ekspres daje możliwość przygotowania napojów z produktów instant oraz z kawy ziarnistej,a kawy mleczne ze świeżego mleka. Klient ma możliwość konfigurowania maszyny wedle swoich upodobań. Ekspres posiada wbudowany boiler, dzięki czemu jego wydajność jest wysoka od 100-300 kaw. Wszystkie produkty wybierane są za pomocą wygodnego, dotykowego wyświetlacza LCD, na którym można zaprogramować 8 napojów. Dużym walorem nowej odsłony Phedry, jest to, że ekspres zajmuje mniej miejsca, otwierany jest z boku, a nie od góry tak jak było przy starym modelu.

 

Phedra Evo TTT
 • Phedra Evo TTT
 • Phedra Evo TTT
 • Phedra Evo TTT
 • Phedra Evo TTT
 • Phedra Evo TTT
 • Phedra Evo TTT
Zdjęcia poglądowe
Zalety ekspresu
 • Wyświetlacz

  Dotykowy ekran LCD, 3,5 cala
 • Produkty Instant

  Pojemnik na kawę, mleko, czekoladę i herbatę
 • Prosta obsluga

  System "One Touch"
Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73


Phedra Evo TTT jest w pełni automatycznym ekspresem z funkcją przygotowywania kaw czarnych i mlecznych z kawy ziarnistej oraz instant. Poza kawą ma możliwość przygotowania: czekolady oraz herbaty, również z produktów instant (pojemnik na czekoladę 1.75 kg, na herbatę 1,5 kg). Dzięki Evo TTT klient może zaprogramować, aż 8 różnego rodzaju napojów. Każdy z nich wybierany jest za pomocą jednego przycisku, wyświetlanego na wbudowanym ekranie LCD, o przekątnej 3,5 cala.

Phedra Evo TTT to całościowe rozwiązanie dające klientowi duże możliwości, przy niewielkich rozmiarach jak na ekspres tej klasy. TTT to możliwość przygotowywania praktycznie każdego specjału kawowego i nie tylko, dzięki niewielkiej, eleganckiej i nowoczesnej maszynie.

 


Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73

Parametry

Wydajność (Ekspresy automatyczne)Ekspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiOdpływOdpływRodzaj ekspresuAutomatyczne przygotowanie kaw mlecznychWydajność (Ekspresy kolbowe)Pobór wodyPobór wody
Kawa ziarnista i produkty instat w jednym ekspresie, to Phedra Evo TTT!
Akcesoria
Polecane gatunki kawy Manuel

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep