Ekspresy do biura

Nowoczesne ekspresy do biura gwarantują nam znakomitą kawę oraz łatwość i szybkość obsługi. Odpowiednio dobrane ekspresy biurowe pozwalają zaoszczędzić czas na codziennej eksploatacji i konserwacji.

Często popełnianym błędem jest zakup ekspresu domowego do biura. Tego typu ekspres ma za małą wydajność na pracę w tego typu warunkach. Maszyny pracujące pod tak dużym obciążeniem często podlegają naprawom. Manuel Caffe podpowie jak dobrze zainwestować pieniądze w ekspres biurowy, aby Państwa biura mogły cieszyć się przygotowaną kawą. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dobieramy odpowiednie ekspresy do biura na miarę Państwa potrzeb.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, ponieważ świadczy to o naszym sukcesie. Nasi doradcy dostosowują ofertę za każdym razem indywidualnie, zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania lokali czy biur. Chcemy wiedzieć jakie macie Państwo potrzeby i według nich wybrać odpowiedni ekspres biurowy.

Jedynym słusznym i rekomendowanym przez nas wyborem maszyny do biur jest odpowiednio dobrany ekspres biurowy. Łatwość przygotowania kawy, uzupełniania brakującej wody, kawy oraz czyszczenia ekspresu, sprawi, że nie będziecie musieli Państwo zbyt mocno skupiać swojej uwagi na jego obsłudze. Nowoczesne ekspresy biurowe to także kawa wysokiej jakości. Nasze maszyny posiadają wbudowane młynki, które za każdym razem mielą świeżą porcję kawy do przygotowywanego napoju.

Nasze  ekspresy do biura są intuicyjne, łatwe w obsłudze, przez co osoba nawet nieprzeszklona będzie potrafiła go bezproblemowo obsłużyć.

EKSPRESY DO BIURA:

  • powtarzalność kawy, idealna kawa za każdym razem,
  • prosta obsługa
  • indywidualne ustawienie każdego z produktów kawowego,
  • łatwy system przygotowywania kaw mlecznych (system one-touch),
  • możliwość szybkiego wydawania produktów,
  • automatyczny system czyszczenia oraz odkamieniania.