Informacje o Manuel Caffe

Informacje o Manuel Caffe

Nasza historia

Cała historia Manuel Caffe rozpoczyna się od postaci Giuseppe De Giusti, który w latach 50 tych rozpoczął pracę w firmie Conegliano Veneto. Zajmował się tam prażeniem kawy, co stało się jego pasją, a nie jedynie zwyczajnie wykonywanym zawodem. Giuseppe pracując w otoczeniu aromatu kawy coraz bardziej pasjonował się tym co robił.

Mijają lata Giuseppe ma poczucie, że chciałby zrobić coś więcej ze swoim talentem. W tym czasie żeni się z Bruną, z którą później otwiera własną palarnię kawy. Nazwali ją Manuel Caffe. Miejsce to zaczyna specjalizować się w dostarczaniu najwyższej jakości ziaren kawy do kawiarni i barów. Skupiając nieustanie uwagę na jakości produktu. Tworząc tym samym wspaniałą markę.
Nasza historia
Rodzina Giuseppe i Bruny powiększa się o trójkę dzieci: Emanuela, Mauro i Cristina, które dzielą tę samą pasję, zamiłowanie i intuicję do prowadzenia firmy, co ich rodzice. Nowe pokolenie otwiera kolejny rozdział w firmie, która zaczęła mocniej rozkwitać dzięki ich pracowitości, świeżości i kreatywności.

Manuel Caffe dzisiaj

To wszystko prowadzi nas do tego czym jest Manuel Caffe dzisiaj: firmą rodzinną, która wciąż dba o jakość każdego palonego ziarna. To co nasi klienci odnajdą w każdej filiżance aromatycznej kawy Manuel to zarówno spokój jak i włoski temperament.
Manuel Caffe dzisiaj
Dzisiejszą misją Maneuel Caffe jest szerzenie kultury i jakości włoskiej kawy na cały świat. Firma zawsze wierzyła w znaczenie i szczególność przerwy na kawę, w prawdziwym włoskim stylu. Jest to rytuał, który pochłania od pierwszego razu, dlatego firma postanowiła rozpowszechnić go poza granicami Włoch. Docierając tym samym do oddalonych krajów aromatem i smakiem niepowtarzalnej kawy Manuel. Co zostało szybko docenione przez koneserów kawy z całego świata.


Porozmawiajmy o kawie Tel.: 22 631-09-73

Kawa do biura

Manuel Caffe gwarantuje znakomity wyrazisty smak włoskiej kawy i najwyższą jakość za każdym razem.

Proponowane kawy Manuel Caffe mają za zadanie pozytywnie nastroić pracowników od samego rana, wyśmienitą filiżanką kawy. Nasze propozycje kaw mają dać Państwu energię na cały dzień i pobudzić do pracy.

Kawa do gastronomii

Espresso z idealną cremą, latte i cappuccino z wyrazistym smakiem kawy włoskiej - to mieszanki kaw Maneul Caffe.

Picie kawy nie jest już tylko porannym rytuałem. Dziś jest to stały punkt towarzyskich spotkań w kawiarniach, czy restauracjach. Oferta Manuel Caffe zawiera specjalnie mieszanki kaw skierowane do klienta gastronomicznego.

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep