Filtr Brita Intenza

Brita Intenza – profesjonalny filtr do wody stosowanej w ekspresach Saeco, to produkt bez którego trudno sobie wyobrazić właściwe funkcjonowanie nowoczesnego ekspresu. Stosowanie filtru Brita Intenza ma wpływ nie tylko na dużo lepszy smak kawy.

Nowoczesne ekspresy ze względu na swoją konstrukcję, wymagają filtrów do wody najwyższej jakości. Filtr Brita Intenza zdecydowanie wydłuża żywotność ekspresu i zmniejsza koszty jego konserwacji.

Ekspresy marki Saeco ze względu na nowoczesne wzornictwo, przywiązanie do designu i najwyższą jakość wykonania często są porównywane do włoskich samochodów sportowych. I tak jak żaden rozsądny właściciel nie wleje do baku samochodu paliwa słabej jakości, żaden użytkownik ekspresu nie powinien używać niefiltrowanej wody.

Co jest najgorszym wrogiem kawy i ekspresów do kawy? Odpowiedź jest bardzo prosta: woda słabej jakości! Fatalnie wpływa na smak, wygląd i zapach, a jakby tego było mało – niszczy maszynę. Woda płynąca z naszego kranu jest przebadana i bezpieczna dla człowieka. W niektórych miastach jest tak czysta, że można ją pić bez przegotowania. Warto jednak pamiętać, że gwarancja czystości dotyczy wody, która wypływa z przedsiębiorstw wodociągowych, niekoniecznie zaś tego, co użytkownik ma w rurach. Po drodze woda przepływa przez wiele wodociągów, których czystość może być wątpliwa. W efekcie wiele osób nieświadomych zagrożenia wlewa do ekspresu wodę, która zawiera różne zanieczyszczenia. Tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy stosować Filtr Brita Intenza, przeznaczony specjalnie do automatycznych ekspresów do kawy marki Saeco.

Stosowanie wkładu filtrującego Brita Intenza wyraźnie zmniejsza ilość i tempo osadzania się kamienia na elementach ekspresu, dzięki czemu znacznie rzadziej trzeba będzie stosować program odkamieniania maszyny. Dodatkowo – a ten aspekt również ma ogromne znaczenie dla użytkowników ekspresów Saeco – zdecydowanie wpływa na poprawę smaku kawy.

Filtr Brita Intenza

Akcesoria

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep