Odkamieniacz Saeco

Odkamieniacz Saeco to profesjonalny płyn odkamieniający do ekspresów do kawy, przeznaczony do automatycznych urządzeń marki Saeco. Odkamieniacz do ekspresu to produkt, który jest absolutnie niezbędny do prawidłowego działania każdego urządzenia.

Bez względu na jakość wody, która zostanie zastosowana w ekspresie do kawy, maszyna będzie od czasu do czasu wymagała odkamienienia (odwapnianie ekspresu do kawy). Im bardziej miękka woda, tym rzadziej ten proces będzie potrzebny. Nie istnieje jednak woda tak dobrej jakości, żeby kamień w ogóle nie gromadził się na elementach maszyny.

Automatyczne maszyny do kawy marki Saeco to produkty z najwyższej półki. Dlatego tak ważne jest, żeby dbać o nie w najlepszy możliwy sposób. Właściwy odkamieniacz do ekspresu to właśnie jeden z takich sposobów.

Większość automatycznych ekspresów do kawy marki Saeco poinformuje użytkownika o konieczności uruchomienia specjalnego programu odkamieniającego. Całe zadanie będzie wówczas polegało na wlaniu do ekspresu specjalistycznego płynu do odkamieniania oraz naciśnięciu specjalnego przycisku (wybranie programu odwapniania ekspresu do kawy). Maszyna automatycznie przeprowadzi cały konieczny proces, usuwając kamień, który w naturalny sposób gromadzi się na grzałce ekspresu i innych elementach.

Zaniechanie właściwego odkamieniania ekspresu w szybkim tempie doprowadzi do poważnych, często nieodwracalnych uszkodzeń ekspresu do kawy.

Specjalistyczny odkamieniacz Saeco sprzedajemy w buteleczkach o pojemności 250 ml. Butelka odkamieniacza wystarczy do jednego cyklu odkamienienia ekspresu do kawy.

Odkamieniacz Saeco

Wyślij zapytanie, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć

Pola oznaczone * są wymagane

Imię i nazwisko *
Nazwa firmy *
NIP *
Telefon *
Adres email *
Wiadomość *

Akcesoria

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep