Ekspresy do kawy

W ofercie Manuel Caffe znajdą Państwo wysokiej klasy ekspresy do kawy marki Saeco, które dzielimy na: automatyczne ekspresy oraz kolbowe ekspresy. Zajmujemy się sprzedażą ekspresów automatycznych przeznaczonych do biur oraz małej gastronomi oraz profesjonalnych ciśnieniowych ekspresów kolbowych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem ekspresu do kawy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego, którzy pomogą dobrać Państwu odpowiednią maszynę dopasowaną do indywidualnych potrzeb lub prosimy o wypełnienie formularza z zapytaniem.

Ekspresy automatyczne

wyposażone są w duży pojemnik na ziarna oraz automatyczny młynek do ich mielenia. Idealna kawa za każdym razem jest w zasięgu ręki dzięki jednemu przyciskowi. Dlatego tego typu ekspresy nazwamy “one- touch”. Taki rodzaj maszyn to łatwość użytkowania, wyśmienita kawa oraz oszczędność czasu.

Ekspresy kolbowe

to nowoczesne i solidne maszyny, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna maszyna o dużej wydajności. Niewątpliwie świadczą o wysokiej jakości kawy podawanej w lokalu, stanowią o jego prestiżu ale są także jego ozdobą.