Aulika Top RI High Speed Cappuccino

Nowość! – Aulika Top Ri V2.0


Aulika Top RI HSC
to nowa wersja ekspresu Auliki Top RI. Po sukcesie poprzedniego modelu, firma Saeco zaproponowała udoskonalą wersję ekspresu, która przygotowuje kawy mleczne nawet w 35 sekund. Wersja RI przeznaczona jest do bezpośredniego podłączenia do wody, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o uzupełnianie pojemnika na wodę. Ekspres idealnie sprawdzi się w biurach oraz lokalach gastronomicznych, gdzie przygotowuje się do 100 kaw dziennie, w tym zwłaszcza kawy mleczne. Pojemnik na kawę ma pojemność 1 kg, na fusy 40 krążków kawowych, dzięki czemu obsługa ekspresu jest mało absorbująca i sprowadza się właściwie do wybory kawy, na którą użytkownik ma ochotę.

Aulika Top RI High Speed Cappuccino
 • Aulika Top RI High Speed Cappuccino
 • Aulika Top RI High Speed Cappuccino
Zdjęcia poglądowe
Zalety ekspresu
 • Wydajność

  Duże zbiorniki na kawę (1kg), na fusy (40 krążków) oraz bezpośrednie podłączenie do wody
 • Kawy mleczne "One Touch"

  Szybki w pełni automatyczny system przygotowywania kaw mlecznych
 • Prosta obsługa

  Zrozumiałe komunikaty wyświetlane w języku polskim
 • Regulowana wylewka

  Wysokość od 8-14 cm
Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73


Aulika Top Ri High Speed Cappucino to ekspres, który przygotuje do 100 kaw dziennie. Sprawdza się świetnie zarówno w biurach, jak i w lokalach gastronomicznych. Użytkowanie ekspresu jest na tyle proste, że może stać w miejscach, gdzie klient sam będzie przygotowywać napój kawowy.  Nowy model ekspresu został wyposażony w szybszy system spieniania mleka, dzięki czemu każdą kawę mleczną przygotuje już w 35 sekund (przy wyłączeniu trybu eco).  Wygodnym rozwiązaniem jest również to, że mleko można postawić zarówno z lewej jak i z prawej strony maszyny. W poprzednim modelu było to możliwe jedynie z lewej. Podświetlane przyciski wyboru specjałów kawowych, sprawiają, że Aulika wygląda elegancko i nowocześnie. Aulika Top Ri HSC to ekspres maksymalnie prosty w obsłudze, dzięki: bezpośredniemu podłączeniu do wody, dużym zbiornikom na kawę (1kg) oraz na fusy (40 krążków kawowych) nie wymaga od użytkownika częstej uwagi.

 


Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73

Parametry

Wydajność (Ekspresy automatyczne)Wydajność (Ekspresy automatyczne)Ekspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiOdpływRodzaj ekspresuAutomatyczne przygotowanie kaw mlecznychPobór wodyPobór wody

Specyfikacja

Wymiary (szer x wysk x dł)
334 x 574 x 452 mm
Waga
23 kg
Kolor
srebrny
Dodatkowa podstawa ze zbiornikiem fusów
Di serie
Zasilanie
220-240 V/50-60 Hz
Pobór mocy
1400 W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą
1 kg
Pojemność zbiornika na wodę
4 l, demontowany
Pojemność zbiornika na fusy
40
Graficzny cyfrowy wyświetlacz
TAK
System One touch cappuccino / latte macchiato
TAK
Certyfikat 60335-2-75
TAK
Automatyczny ekspres marki Saeco: szybki, prosty w obsłudze oraz wydajny.
Akcesoria
Polecane gatunki kawy Manuel

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep