Aulika Mid

Automatyczny ekspres do kawy Aulika Mid renomowanej marki Saeco jest elegancki i niezwykle prosty w obsłudze. Jest wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Świetnie sprawdzi się w średnich biurach i lokalach gastronomicznych, w których przygotowuje się od 40 do 70 kaw dziennie.

Aulika Mid
 • Aulika Mid
 • Aulika Mid
Zdjęcia poglądowe
Zalety ekspresu
 • Regulowana wylewka

  Wysokość od 8 do 14 cm
 • Wydajność

  Polecany do średniej wielkości biur oraz lokali gastronomicznych
 • Konserwacja

  Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania
 • Kawy mleczne

  Prosty system przygotowania kaw z mlekiem
 • Duże zbiorniki

  Powiększone zbiorniki na wodę 4 litry, ziarno 1kg
 • Polskie menu

  Zrozumiałe komunikaty
Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73


Saeco ekspres automatyczny Aulika Mid – EKSPRES ZOSTAŁ WYCOFANY Z PRODUKCJI

Automatyczny ekspres do kawy Aulika Mid renomowanej marki Saeco jest elegancki i niezwykle prosty w obsłudze. Jest wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Świetnie sprawdzi się w średnich biurach i lokalach gastronomicznych, w których przygotowuje się od 40 do 70 kaw dziennie.

Ekspres Aulika Mid dysponuje bardzo dużymi zbiornikami na wodę (4 l) i kawę (1 kg), dzięki czemu jego obsługa jest prosta i wygodna. Tym bardziej, że menu ekspresu jest w całości w języku polskim. Także komunikaty o konieczności uzupełnienia wody, kawy, usunięcia fusów (zbiornik na 18 krążków kawowych) oraz uruchomienia automatycznego programu odkamieniania są wyświetlane po polsku.

Automatyczny ekspres do kawy Aulika Mid bardzo dobrze sprawdzi się w lokalach gastronomicznych. Pojemniki na wodę i kawę są zamykane na klucz, dodatkowo ekspres ma licznik wydanych kaw, dzięki czemu kontrola nad ekspresem i obsługującymi go osobami jest znacznie łatwiejsza.

Obsługa ekspresu Aulika Mid jest prosta i wygodna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego cappuccinatore mamy gwarancję, że kawy mleczne zawsze będą idealne. Co istotne, możemy jednocześnie przygotowywać dwie kawy czarne, a ekspres jest przystosowany do obsługi szklanek do kawy latte, nawet do 14 centymetrów wysokości.

Ekspres Aulika Mid automatycznie przygotowuje kawy czarne dowolnej wielkości. Pozwala także regulować stopień mielenia kawy (8 stopni) oraz ilość kawy, która znajdzie się w każdej porcji napoju (6-10 g). Po podstawieniu filiżanki pod osobną wylewkę i naciśnięciu przycisku spieniania mleka – uzyskamy idealną kawę mleczną.

Automatyczny ekspres do kawy Saeco Aulika Mid posiada homologację, dzięki czemu może być stosowany w lokalach gastronomicznych. Polecamy go do średnich biur i w lokalach o zużyciu kawy do 70 dziennie. Do większych biur i lokali polecamy modele Aulika Top Silver, Aulika Top Black oraz Aulika Top RI.


Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73

Parametry

Wydajność (Ekspresy automatyczne)Ekspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiOdpływRodzaj ekspresuPobór wody

Specyfikacja

Wymiary (szer x wysk x dł)
334 x 455 x 452 mm
Waga
16 kg
Kolor
czarny
Dodatkowa podstawa ze zbiornikiem fusów
NIE
Zasilanie
230 V/50 Hz
Pobór mocy
1400 W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą
1 kg
Pojemność zbiornika na wodę
4 l, demontowany
Pojemność zbiornika na fusy
18
Graficzny cyfrowy wyświetlacz
TAK
System One touch cappuccino / latte macchiato
NIE
Certyfikat 60335-2-75
TAK
Akcesoria
Polecane gatunki kawy Manuel

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep