Royal Gran Crema

Automatyczny ekspres do kawyRoyal Gran Crema to nowoczesna maszyna, która znakomicie sprawdzi się w małych i średnich biurach oraz w lokalach gastronomicznych, w których dzienne spożycie to 25-50 kaw.

Ekspres Royal Gran Crema to prostsza wersja ekspresu Aulika Focus. W tym modelu po naciśnięciu przycisku maszyna przygotuje nam znakomitą kawę czarną wybranej wielkości. Aby uzyskać idealną kawę mleczną, musimy przesunąć filiżankę czy kubek pod drugą wylewkę i nacisnąć przycisk spieniania mleka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego cappuccinatore możemy być pewni, że konsystencja i temperatura spienionego mleka będą perfekcyjne.

Royal Gran Crema
 • Royal Gran Crema
Zdjęcia poglądowe
Zalety ekspresu
 • Regulowana wylewka

  Wysokość od 8 do 14 cm
 • Wydajność

  Polecany do małej i średniej wielkości biur oraz gastronomicznych
 • Konserwacja

  Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania
 • Kawy mleczne

  Prosty system przygotowania kaw z mlekiem
Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73


Saeco ekspres automatyczny Royal Gran Crema

Automatyczny ekspres do kawy Royal Gran Crema to nowoczesna maszyna, która znakomicie sprawdzi się w małych i średnich biurach oraz w lokalach gastronomicznych, w których dzienne spożycie to 25-50 kaw.

Ekspres Royal Gran Crema to prostsza wersja ekspresu Aulika Focus. W tym modelu po naciśnięciu przycisku maszyna przygotuje nam znakomitą kawę czarną wybranej wielkości. Aby uzyskać idealną kawę mleczną, musimy przesunąć filiżankę czy kubek pod drugą wylewkę i nacisnąć przycisk spieniania mleka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego cappuccinatore możemy być pewni, że konsystencja i temperatura spienionego mleka będą perfekcyjne.

Ekspres do kawy Royal Gran Crema pozwala na regulowanie grubości mielenia kawy (8 stopni) oraz ilości kawy w każdym napoju (6-10 g). Dysponuje standardowym zbiornikiem na wodę o pojemności 2,2 litra, a do pojemnika na kawę mieści się 350 gramów. Pojemnik na fusy może pomieścić 18 krążków kawowych, co sprawia, że ekspres nie wymaga zbyt wiele uwagi. Jeśli będzie potrzebne uzupełnienie wody lub kawy, usunięcie fusów, albo uruchomienie automatycznego programu odkamieniania – ekspres wyświetli specjalny komunikat. Zarówno on, jak i całe menu są całkowicie w języku polskim.

Zaletą ekspresu Aulika Gran Crema są nieduże wymiary i atrakcyjna cena. W przeciwieństwie do dużych ekspresów, takich jak Aulika Top czy Aulika Mid, model Gran Crema ma zaledwie 38 centymetrów wysokości, dzięki czemu łatwo zmieści się pod szafką w przestrzeni kuchennej biura.

Royal Gran Crema to prosty, łatwy w obsłudze ekspres, który świetnie sprawdzi się w niewielkich biurach oraz lokalach gastronomicznych, w których dziennie wypija się do 50 kaw. Bardziej zaawansowaną wersją tego modelu, dysponującą technologią „One-Touch Cappuccino” (kawy mleczne przygotowuje się za pomocą naciśnięcia jednego przycisku) jest Aulika Focus. Klientom, którzy nie potrzebują technologii „One-Touch Cappucino”, ale chcą przygotowywać więcej niż 50 kaw dziennie, polecamy ekspres Aulika Mid.


Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73

Parametry

Wydajność (Ekspresy automatyczne)Wydajność (Ekspresy automatyczne)Ekspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiOdpływRodzaj ekspresuPobór wody

Specyfikacja

Wymiary (szer x wysk x dł)
334 x 380 x 450 mm
Waga
15 kg
Kolor
czarny
Zasilanie
230 V/50 Hz
Pobór mocy
1850 W
Graficzny cyfrowy wyświetlacz
tak
Certyfikat 60335-2-75
tak
Zbiornik kawy ziarnistej
350 gr
Zbiornik na wodę
2,2 litra
Zbiornik na fusy
18 sztuk
Stalowa obudowa
tak
Akcesoria
Polecane gatunki kawy Manuel

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep