Aulika Office

Nowy model Aulika Office.

Czarna kawa to podstawa! 

Ekspresy Saeco Aulika Office rekomendujemy wszędzie tam, gdzie trzeba zapewnić dużą ilość tylko kaw czarnych takich jak espresso i crema. Usunięcie z tego modelu całości układu mlecznego pozwoliło stworzyć wyjątkowo wydajny i mało awaryjny ekspres.

Wykorzystanie formy modelu Saeco Aulika TOP zwiększyło wydajność ekspresu. Dalej znajdziemy tutaj 4 litrowy pojemnik na wodę, pojemnik mieszczący 1kg ziaren kawy czy potężne pojemniki na fusy.

Standardowo ekspres Saeco Aulika Office rekomendujemy do miejsc gdzie przygotowuje się od 70 do 100 kaw dziennie.

Aulika Office
 • Aulika Office
 • Aulika Office
Zdjęcia poglądowe
Zalety ekspresu
 • Duża wydajność

  Może przygotować nawet 100 kaw w ciągu dnia
 • Prosta obsługa

  Tylko 3 napoje do wyboru
 • Polskie Menu

  Klarowne i czytelne komunikaty w języku polskim
 • Prosta konserwacja

  Brak układu mlecznego upraszcza i skraca cały proces konserwacji
Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73


Najnowsza produkcja firmy Saeco Professional – Aulika Office!

Profesjonalny ekspres do kawy Saeco Aulika Office to urządzenie zapewniające doskonałej jakości czarną kawę w szybki i wygodny sposób. Jest to urządzenie pozbawione systemów mlecznych, dzięki czemu jego żywotność została znacząco wydłużona, a konserwacja jest o wiele prostsza. 

Dzięki wykorzystaniu 4 litrowych pojemników na wodę oraz pojemnikowi na ziarno mogącemu pomieścić nawet 1kg  kawy idealnie sprawdza się w miejscach gdzie potrzeba dużej ilości czarnej kawy. Bez spędzania czasu nad dodatkową obsługą ekspresu.

Doskonale odnajduje się w biurach i fabrykach jako urządzenie samoobsługowe dostępne dla klientów i pracowników. Dzięki zamykanym pojemnikom na ziarno i wodę oraz braku dostępu do menu ustawień bez odpowiedniego kodu idealnie spełnia swoją rolę.

Ekspres posiada charakterystyczny wygląd linii Aulika TOP oraz tylko 3 przyciski dedykowane do przygotowywania napojów. Jest to znaczne uproszczenie dla klienta końcowego, który musi jedynie podstawić odpowiednią filiżankę pod wylewkę kawy lub gorącej wody. Doskonale znana na rynku konstrukcja ekspresu ułatwia użytkownikom w korzystaniu z Aulika Office każdego dnia.

Kawy jakie może przygotować Saeco Aulika Office to espresso i czarna kawa. Dodatkowo znajdziemy również przycisk dedykowany do przygotowania gorącej wody.


Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73

Parametry

Wydajność (Ekspresy automatyczne)Ekspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiOdpływRodzaj ekspresuPobór wody

Specyfikacja

Wymiary (szer x wysk x dł)
334 x 574 x 452 mm
Waga
20 kg
Kolor
Czarny
Dodatkowa podstawa ze zbiornikiem fusów
Di serie
Zasilanie
220-240 V/50-60 Hz
Pobór mocy
1300W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą
1 kilogram
Pojemność zbiornika na wodę
4 litry
Pojemność zbiornika na fusy
40 sztuk
Graficzny cyfrowy wyświetlacz
TAK
System One touch cappuccino / latte macchiato
NIE
Akcesoria
Polecane gatunki kawy Manuel

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep