Gaggia GD 1

Ekspres kolbowy Gaggia GD 1 to elegancki, niewielki, ale profesjonalny model renomowanej włoskiej marki Gaggia. Charakteryzuje się jakością wykonania i niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu to idealny wybór do małego lokalu gastronomicznego. Gwarantuje znakomitą kawę za każdym razem.

Gaggia GD 1
 • Gaggia GD 1
Zdjęcia poglądowe
Zalety ekspresu
 • Kompaktowy

  Nie zajmuje dużo miejsca
 • Certyfikat CE

  Homologacja niezbędna do pracy w gastronomii
 • Wydajność

  Polecany do małych lokali gastronomicznych bez możliwości podłączenia do wody
 • Pojemnik na wodę

  Ekspres wolnostojący z 2,5 litrowym pojemnikiem na wodę
Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73


Kolbowy ekspres do kawy Gaggia GD 1

Ekspres kolbowy Gaggia GD 1 to elegancki, niewielki, ale profesjonalny model renomowanej włoskiej marki Gaggia. Charakteryzuje się jakością wykonania i niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu to idealny wybór do małego lokalu gastronomicznego. Gwarantuje znakomitą kawę za każdym razem.

Zaledwie 42 centymetry szerokości, 54 głębokości i 53 wysokości – to wymiary, jakich próżno szukać wśród profesjonalnych kolbowych ekspresów do kawy tej klasy. Ekspres do kawy Gaggia GD 1 zapewnia wszystkie korzyści z profesjonalnej maszyny przy rozmiarach ekspresu domowego.

Przy tym ekspres kolbowy Gaggia GD 1 jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Występuje w dwóch wersjach – eleganckiej srebrnej i nowoczesnej czerwonej. Modele różnią się tylko kolorem, wszystkie pozostałe elementy są identyczne. Oba mają jedną kolbę, w której można jednocześnie przygotowywać dwie kawy. Główny panel ekspresu ma pięć przycisków; pierwsze cztery pozwalają wybrać jedną z zaprogramowanych wcześniej kaw: jedno espresso, dwa espresso, jedna duża kawa, dwie duże kawy, oraz manualne dozowanie wody.

W przeciwieństwie do większych modeli, przeznaczonych do dużych lokali gastronomicznych, ekspres Gaggia GD 1 jest wyposażony w zbiornik na wodę. To pozwala na korzystanie z niego nawet w niewielkich lokalach, w których podłączenie do stałego źródła wody stanowiłoby problem. Zbiornik ma pojemność 2,5 litra i dysponuje specjalnym elektronicznym czujnikiem, który sygnalizuje niski poziom wody.

Na górze ekspresu Gaggia GD 1 znajduje się elegancka i praktyczna półka ze stali nierdzewnej, która pozwala na przechowywanie i podgrzewanie nawet 15 filiżanek do espresso.

Profesjonalny ekspres kolbowy Gaggia GD 1 to nowoczesna maszyna, pozwalająca na przygotowywanie nie tylko idealnych czarnych kaw, lecz także znakomitych kaw mlecznych. Specjalna dysza służąca do spieniania mleka pozwala uzyskać mleko o idealnej temperaturze i konsystencji. Ekspres jest także wyposażony w końcówkę podającą gorącą wodę.

Ekspres Gaggia GD 1 to jeden z prostszych modeli w szerokiej gamie profesjonalnych ekspresów Gaggia. Dobrze się sprawdzi w małych lokalach gastronomicznych oraz w miejscach z utrudnionym dostępem do stałego źródła wody. Do większych kawiarni i restauracji polecamy modele Aroma Compact.


Porozmawiajmy o ekspresach Tel.: 22 631-09-73

Parametry

Ekspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiEkspresy do gastronomiiOdpływRodzaj ekspresuWydajność (Ekspresy kolbowe)Pobór wodyLiczba kolb

Specyfikacja

Szerokość
420 mm
Wysokość
530 mm
Głębokość
550 mm
Waga
25Kg
Pojemność boilera
2,3 l
Wyjmowany pojemnik na wodę
2,5 l
Zasilanie
230-240 V
Pobór prądu
1500
Polecane gatunki kawy Manuel

Co myślą
ci, którzy spróbowali kawy Manuel

"W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna, oraz wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy szukają rozrywki połączonej z aktywnością fizyczną. No a po zabawie na trampolinach, zachęcamy do napicia się pysznej kawy Manuel Caffe. Polecamy Manuel jako partnera w prowadzeniu lokalu: terminowe dostawy, serwis oraz pełne doradztwo w serwowaniu kawy. My przywiązaliśmy się do kawy Solaroma, o zawartości 60 procent arabiki i 40 robusty, idealnie pasuje do słodkości naszych do serwowanych słodkości w naszej kawiarence."
Tomasz Konefał
hangar 646
"Nie potrzeba ogromnych powierzchni, aby przygotowywać idealne espresso! Dlatego też, stworzyliśmy dwie kawowe wyspy - na Wydziale Zarządzania oraz Filologii w Łodzi. Niejednokrotnie wśród studentów oraz pracowników słyszeliśmy pozytywne opinie. Wiele osób uznało, że nasza kawa smakuje im najbardziej w mieście, co jest ogromnym osiągnięciem
i wyróżnieniem. "
Michalina Banat
Caffe Point
"Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!"
Koperska Izabela
Molo Kids Caffe
"Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta.
"
Anna Keser
Back & Snack
"Nie wyobrażamy sobie współpracy z inną firmą, niż Manuel Caffe. Na zaufanie i zadowolenie naszych relacji z tą firmą składa się: opieka serwisowa, realizowanie audytów, terminowość oraz przemiła obsługa. Dzięki czemu czujemy, że nie jesteśmy po prostu klientem, a partnerami.
W naszej kawiarni serwujemy kawy, herbaty oraz czekolady marki Manuel Caffe, które odpowiadają gustom naszych klientów i sprawiają, że wracają do nas i chcą pić kawę tylko u nas. To dla nas wielki sukces!"
Agnieszka
Filiżanka
"Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!
"
Gabor Szekeres
U Madziara
"Kawa Manuel to wspaniała kawa wysokiej jakości, nasi klienci bardzo sobie chwalą jej walory smakowe mówiąc, że pijąc kawę czują się jakby przenieśli się do Włoch."
Bakery Home Caffe
"Moim zdaniem firma Manuel Caffe zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Są profesjonalistami pod każdym względem: uprzejmi, kulturalni. Wyjątkowość w Manuel Caffe to umiejętność wysłuchania potrzeb klientów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, bez żadnych opóźnień. A wszystkie produkty są wysokiej jakości i godne polecenia firmom i gastronomi."
Paweł Pawlak
San Remo
"Ekspres sprawuje się bardzo dobrze, a kawa jest wyśmienita. Piję ją codziennie :) Obsługa sklepu Manuel Caffe bardzo sympatyczna i pomocna. Realizacja zamówień błyskawiczna."
Wiesław Grzelak
Cukiernia Iris
"Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami."
Ewa
Drink Sklep