Ekspresy do kawy

W ofercie Manuel Caffe znajdą Państwo wysokiej klasy ekspresy do kawy marki Saeco, które dzielimy na: automatyczne oraz kolbowe. Zajmujemy się sprzedażą ekspresów automatycznych przeznaczonych do biur oraz małej gastronomi oraz profesjonalnych ciśnieniowych ekspresów kolbowych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem ekspresu do kawy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego, którzy pomogą dobrać Państwu odpowiednią maszynę dopasowaną do indywidualnych potrzeb lub wypełnić formularz z zapytaniem.

Automatyczne ekspresy

wyposażone są w duży pojemnik na ziarna oraz automatyczny młynek do ich mielenia. Idealna kawa za każdym razem jest w zasięgu ręki dzięki jednemu przyciskowi. Dlatego tego typu ekspresy nazwamy „one- touch”. Taki rodzaj maszyn to łatwość użytkowania, wyśmienita kawa oraz oszczędność czasu.

Ekspresy kolbowe

to nowoczesne i solidne maszyny, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna maszyna o dużej wydajności. Niewątpliwie świadczą o wysokiej jakości kawy podawanej w lokalu, stanowią o jego prestiżu ale są także jego ozdobą.